מחשבון משכנתא

מחשבון המשכנתא מאפשר לכם לבדוק בצורה קלה ונוחה את סכומה הכולל של משכנתא, תקופת ההחזרים וכמובן הריבית. על ידי הזנת המשתנים תוכלו לבדוק את סכום המשכנתא המתאים לכם, את מספר החודשים הנדרשים להחזר או את גובה הריבית.

החזר משכנתא חודשי הוא: ₪ לחודש

הסכום להחזר הוא:

תקופת ההחזר היא: חודשים

מעט מידע על: הלוואת המשכנתא |

משכנתא היא אפשרות נוחה למימון רכישה של בית או דירה אם ואין ברשותם של הרוכשים את הסכום הנדרש למימוש העסקה.

משכנתא הינה למעשה הלוואה לטווח ארוך הניתנת במטרה להימנע משעבוד הנכס הנקנה באמצעות אותו הסכום הכספי של ההלוואה.

בדומה לשאר ההלוואות גם משכנתא מתומחרת על ידי סוג מסוים של ריבית. אולם להבדיל מהלוואות המיועדות עבור לקוחות פרטיים, שוק המשכנתאות כולל בתוכו מגוון רחב של מסלולים ושיטות החזר.

זכאות לריבית מופחתת |

זכאים להפחתת הריבית לפי תקנות המדינה הינם אנשים יחידים או משפחות מחוסרי דיור, ותיקים או עולים אשר ברצונם לקנות או לבנות בית.

היתרונות המרכזיים של הלוואת הזכאות שמוענקים על ידי כספי האוצר באים לידי ביטוי במתן ריבית מועדפת, ההלוואה לא נושאת עמלת פירעון מוקדם על סילוקה והיא ניתנת לצד הנחה בעמלת הפירעון המוקדם.

רוצה את המחשבון שלנו באתר שלך?

העתק והדבק את הקוד באתר שלך

מחשבון משכנתא
העתק קוד
מסלולים וסוגי הריבית

לפי סוג המסלול בו בחרתם ליטול את המשכנתא יקבעו שיעור הריבית ותקופת ההחזר. כיום הבנקים בישראל מאפשרים ללקוחות המעוניינים ליטול משכנתא ליהנות מכמה מסלולים שונים כמו כן מציעים הלוואות שסכומם הכולל הינו תמהיל המורכב ממספר הלוואות קטנות. רוב הבנקים למשכנתאות מעניקים ללקוחות אפשרות לשלב בין כמה מסלולים נפוצים שיפורטו להלן.

המסלול הראשון הוא משכנתא צמודת מדד בריבית קבועה כאשר במסגרתה סכום המשכנתא צמוד למדד המחירים לצרכן לצד תוספת של ריבית קבועה. מסלול נוסף הוא משכנתא צמודת מדד בריבית משתנה כאשר מועד עדכון הריבית יקבע בהתאם להעדפותיו של הלקוח.

בדרך כלל הריבית הנקבעת במסלול זה בתחילת תקופת התשלומים תהיה נמוכה מהריבית הקבועה באותו הזמן ולאחר מכן הריבית תרד או תעלה. משכנתא צמודה לשער הדולר או האירו הינו מסלול שבו סכום המשכנתא צמוד לשער הדולר או האירו. המסלול האחרון הנפוץ הוא משכנתא צמודה לריבית פריים אשר נקבעת על ידי בנק ישראל.