אפליקציות המרה מובילות לאייפון

כמה פשוט היה עולמנו אם כל כולם היו דוברים את אותה השפה וכל המרחקים, המשקלים, המחירים והנפחים בעולם היו נמדדים באותן היחידות. אבל כפי שאתם יודעים, לא כך הם פני הדברים.

ספינות שייט נעות במהירות שנמדדת בקשרים, בארה"ב המרחק בין ערים נמדד במיילים וכשאצלנו יש 37 מעלות צלזיוס, במדינות אחרות בכלל מדובר על יותר ממאה מעלות פרנהייט.

אז איך מסתדרים עם כל ההעברות וההמרות האלו? למזלכם, העולם עבר כברת דרך ארוכה בתחום, כך שהמחשבונים יכולים להישאר בתיק או על המדף בחנות כלי הכתיבה, ואתם תוכלו לקבל את כל הנתונים בהקשה קלה ופשוטה.

אפליקציות המרה פשוטות, זמינות ונוחות וידידותיות למשתמש

תמיד חשוב שתהיה אפליקציית המרה בטלפון, כיוון שאין לדעת מתי תזדקקו להן. לעתים אנחנו מקבלים ציוד שדורש הרכבה והמידות שלו מגיעות ממדינה זרה ולא אחת אנחנו נוסעים לחו"ל וצריכים להתחיל לבצע חישובים מסובכים יותר או פחות כדי להבין באיזה מרחק ממוקמת האטרקציה הבאה.

מדובר על אפליקציות חינמיות או זולות להפליא שאינן תופסות נפח זיכרון רב ומעבר לכך, הן ידידותיות וקלות לשימוש גם עבור טכנופובים עם תעודות.

אפליקציית ההמרה הרשמית מבית אתר המרה

את אפליקציית "המרת מטבע" מבית המרה, פיתחנו לאחר בחינות ובדיקות ארוכות של ממשקים שונים, כדי לייצר חווית שימוש מקסימלית ובמטרה להציב את הרף הגבוהה ביותר בתחום המרת המטבעות בחנויות האפליקציות השונות, בין אם זה ברמת הנוחות, העיצוב והביצוע – הפידבקים החיובים ביותר מגיעים לאפליקציית המרת מטבע מבית המרה.

האפליקציה מאפשרת לקבל באופן ישיר שער יציג עדכני ללא פחות מ- 61 מטבעות חוץ! האפליקציה זמינה גם למשתמשי אנדרואיד וגם IOS וזמינה בחינם בחנות האפליקציות של אפל: App Store ושל גוגל: Google Play

Israel Money                                                                           

אפליקציה חינמית לחישובי המרה של ש"ח למט"ח ולהיפך. באפליקציה תוכלו למצוא מידע ובו הנתונים העדכניים ביותר בכל הקשור למדדי הבורסה (כגון: ת"א 100, ת"א 75), המדד השקלי ועוד. בנוסף תוכלו לקבל את שערי המטבע העדכניים, כולל השוואת ערך השקל למול המטבעות האחרים (דולר, ליש"ט, יורו ועוד), עפ"י הנתונים המתקבלים מאתר בנק ישראל.

GlobeConvert

GlobeConvert מוצעת בשתי גרסאות נכון לכתיבת שורות אלה. הגרסה החינמית שלה מצוינת אבל הפרסומות הקופצות עלולות מעט להטריד אתכם ואולי מעט לפגוע בחוויית השימוש. לעומתה הגרסה בתשלום עולה 0.99 דולר בלבד והיא מספקת חוויה נעימה ונקייה יותר של שימוש. האפליקציה החכמה הזו מסוגלת להמיר יותר משמונים יחידות מידה מסוגים שונים. בין היתר מדובר על יחידות של טמפרטורה, לחץ, משקל, נפח, אורך, זמן, אנרגיה, מהירות ועוד.

אחד היתרונות של האפליקציה הזו הוא שהיא מתעדכנת און ליין ללא הפסקה בנוגע לשערי מטבע וכך יכולה להמיר גם מטבעות בזמן אמת לערכם הריאלי לפי מצבם בשוק בזמן הבדיקה עצמה.

Sizеr Lite

אחת האפליקציות המפתיעות בתחום לא עוסקת ביחידות של אנרגיה, נפח או משקל. Sizer Lite  היא אפליקציה שממירה מידות של בגדים. במידה ואתם נמצאים בעיצומו של מסע קניות בחו"ל, מעוניינים לצ'פר את החברים הקרובים אבל לא יודעים איך להמיר את המידות הישראליות למידות האירופאיות או האמריקאיות, זוהי האפליקציה בשבילכם.

האפליקציה החכמה הזו מסוגלת לשמור את המידות האישיות של כל החברים והחברות שלכם, החל ממידות הנעליים ועד למידות הקף הראש כולל מידות של טבעות, חזיות ועוד. כך תוכלו להיות בטוחים שקניתם בחכמה ולא תחששו לרכוש בגדים בחו"ל גם עבור מי שלא הצטרף לטיול.