המרת ערכים

אם אתם עורכים קניות באינטרנט לעתים תכופות, בטח כבר יצא לכם לשאול את עצמכם: כמה ליברות יש בקילו, כמה סנטימטרים באינצ'ים, כמה יעלה לי המשלוח על חבילה ברוחב שני רגל וכד'.

עבור חישובים כאלו ואחרים, הקלו את החיים עם מחשבוני המרת הערכים שלנו. בנוסף להמרת מידות, תוכלו להיעזר בהם גם להמרת טקסט ויזואלי ללוגי, להפוך אותיות ולבצע פעולות נפוצות נוספות.

עוד מידע על המרת ערכים |

כל מי שמשתמש במחשב ובאינטרנט מעבר לרמה הבסיסית של גלישה באינטרנט וכתיבת מסמכים, מודע לכך שעברית היא שפה שמחשבים מתקשים איתה. אין מה לעשות, עברית היא אכן שפה קשה, בעיקר מכיוון שהיא משתמש בתווים שאינם מקובלים בעולם, ושהיא נכתבת מימין לשמאל, ולא משמאל לימין כמו השפות הלטיניות.

משום כך, תוכנות ואתרים רבים מציגים עברית הפוכה או שלא מצליחים להציג אותה בכלל (מה שנראה כמו ג'יבריש). כדי להתגבר על הבעיה הזו, ניתן להשתמש בתוכנת המרת הטקסט המתקדמת שלנו.

מהי המרת טקסט?

תוכנת המרת הטקסט מתמקדת בתיקון שגיאות נפוצות שמבצעים אתרים ותוכנות שלא מצליחים להתמודד עם עיבוד או הצגת העברית.

התוכנה מאפשרת לכם לכתוב את הטקסט הרצוי בתוך תיבת הטקסט, ולבצע המרות שונות שיאפשרו לכם לקרוא את העברית המשובשת, או להעלות עברית משובשת לאתר, כדי שזה "ישבש" אותה חזרה לצורתה הנכונה.

התוכנה יודעת לבצע המרות פשוטות, כמו עברית שנכתבה בזמן שהמקלדת הייתה מכוונת בטעות לאנגלית, או להיפך, וגם המרות מורכבות גם הפיכת עברית ויזואלית ללוגית.