מט”ח 24 – חלוצת חדר עסקאות מט”ח הישראלי החוץ-בנקאי

הפנים מאחורי ההצלחה: “מסחר שוקי הון” רכשה את פעילות מט”ח 24

פעילותה של מט”ח 24 נרכשה בתחילת שנת 2012 על ידי חברת “מסחר שוקי הון”, הנמצאת בבעלות מספר משקיעים מוכרים מעולם ההיי-טק ותעשיית הפיננסים ובראשם יריב גילת, לשעבר מנכ”ל ענקית האלגו טרייד “פיינל” וממייסדי פייס.קום. השילוב בין הטכנולוגיה המתקדמת של מט”ח 24, ההון האנושי והניסיון הניהולי העשיר של “מסחר שוקי הון” – מאפשרים להמשיך את דרכה מט”ח 24 כגורם מוביל בישראל ואף להרחבת פעילותה בעולם.

ליווי אישי מהרגע הראשון

חברת מט”ח 24 שמה לה למטרה להעניק את השירות המקצועי והאדיב ביותר ללקוח! הדבר עומד בראש סדר העדיפויות שמדקלם כל עובד במחלקות השונות בחברה. הדגש הוא על ליווי אישי והדרכה צמודה ללקוחות, מרגע ההיכרות הראשון עם עולם הסחורות, המדדים והמט”ח.

השירות יוצא הדופן בא לידי ביטוי בבניית אסטרטגיה אישית ללקוח, כלים לניתוח טכני למתחילים ולמתקדמים, קורסים והדרכות שנערכות במשרדי החברה, מאמני מסחר אישיים – ואף מחלקת אינפורמציה המעדכנת את הלקוח באופן יומיומי על מצב השוק והתפתחויות חדשות.

חדר העסקאות של מט”ח 24 כשמו כן הוא – פועל 24 שעות ביממה, ונותן מענה בכל שעות המסחר. הזמינות התמידית ופלטפורמת המסחר באינטרנט יוצרים את התנאים האטרקטיביים ביותר למסחר!

אז שיהיה בהצלחה!